• RESİMLER

   

 • TEKNİK BİLGİLER
 • İLGİLİ YAZILAR

  SANAYİNİN FİŞ-PRİZ MARKASI BEMİS

  Bemis Elektrik, ürettiği sanayi tipi fiş & prizler ile endüstrinin tüm alanları için üstün kalitede çözümler sunmaktadır. Alanında Türkiye’nin Pazar Lideri olan Bemis, sahip olduğu ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, CE, TSE, GOST-R, UKRSEPRO ve TÜV Kalite Belgeleri, “%100 Yerli” sloganı, eğitimli ve tecrübeli ekibiyle farklı standartlarda plastik, metal ve kauçuk fiş ve prizleri farklı güçlerde standartlara uygun üretmektedir. Endüstriyel Fiş-Prizlerin yanı sıra plastik dağıtım panoları, seyyar aydınlatma lambaları, buton ve şalter kutuları, otomatik sarım sistemli enerji aktarım tamburları üreterek sanayinin tüm alanlarına farklı ürünleri ile çözüm sunmaktadır.

    

  Bemis Elektrik, Türkiye’nin lider sanayi tipi fiş-priz üreticisidir. Bemis Elektrik, Türkiye'mizin sanayi kentlerinden Bursa'da 1994 yılında kuruldu.

  Bugün BEMİS, %100 yerli sloganı ile sektöründe lider bir firma haline gelmiştir. 1600'ün üzerinde ürün çeşidi, ISO9001-2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, CE, TSE, GOST-R, UKRSEPRO ve TÜV Kalite Belgeleri ve en önemlisi kalitesini eğitim ve tecrübeleri ile kanıtlamış ekibi ile farkını ortaya koymuş durumdadır.

  Dünya Markası olma yolunda planlı çalışmalar yapan BEMİS, toplam kaliteye verdiği önemi tescilli kurumsal sloganını ile her platformda öne çıkarmaktadır.

  "Kalite saygının ifadesidir!.."