Hakkımızda


1990 yılında kurulan Arda Makina Fabrika Otomasyonu , AG Panoları, Kompanzasyon Panoları ve Otomasyon Çözümleri, Makine Otomasyonu , Pano Malzemeleri, ürünlerin teknik desteği ve bu süreçte kullanılan tamamlayıcı malzemelerin satışı konusunda hizmet vermektedir.

Bugün 35.000 kalem ürün çeşidi, 5 mühendisi, 6 teknikeri toplam 35 kişilik uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

ARDA MAKİNA & ELEKTRİK, Müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için, önemli markaların distribütörlüğünü ve bayiliğini yapmaktadır. Master kontroller grubunda Dünya Lideri GESSMANN, Lokal Emniyet ve Bant Kaydı Şalterleri konusunda tek yerli üretici olan ADIMSAN’ın Türkiye distribütörüdür.

Elektrik ve Otomasyon ürünlerinde SCHNEIDER, WEIDMULLER ve OMRON, Kablo grubunda ÜNTEL ve ERSE markalarının bayiliğini yapmaktadır.

Satış, pazarlama, otomasyon çözümleri, satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmetlerini; güçlü stok ve hızlı sevkiyat farkıyla sunan ARDA MAKİNA & ELEKTRİK, alanında Türkiye’nin en iyi firmaları arasında yer almaktadır.