Omron Bayileri Toplantısı ...

 

Performansımızı artırmak için bayilerimizle buluştuk

Türkiye bayi uzmanları dağılmış, mekatronik merkezi ve sistem entegratörü ile birlikte geniş bir ürün ve hizmet portföyü sunarken, İstanbul'daki Omron endüstriyel otomasyon sektörü Hilton son yıllarda iş ortaklarıyla birlikte Kozyatağı Hotel'in öncü markası olarak gelecekteki planlarından bahsetti. vizyon.

 

 

 

dist_meeting_02.jpg


Omron'un yeni dönemde iş ortakları ile potansiyelini arttırmayı hedefleyen büyümekte olan organizasyon yapısı, gelecek dönemde yapılacak planlamada, ürün ailesini ve yeni dijital satıcı portalını genişletecek. Hareket, Kontrol, Algılama, Panel Bileşenleri, Görsel İnceleme ve Güvenlik ürün gruplarındaki mevcut portföy, bayilerine tanıtıldı.


Temel makine denetleyicisi NJ1 ve en hızlı makine otomasyon denetleyicisi NX7'nin yeni lansmanı ile NX7, kurulum süresini% 50'den fazla kısaltır ve ultra-ince tasarımı ile tüm güvenlik uygulama ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Endüstriyel sensörler için yeni bir kriter sunan E3S-DB ile, yeni nesil endüstriyel röleler, G2RV, S8VK serisi güç kaynakları ve patentli kilitlenebilir anahtarlar ile satış rakamları arasında fark yaratıyor.


dist_meeting_03.jpg

Yüksek çözünürlüklü modelleri, kod okuma ve doğrulama ve dahili aydınlatma seçeneklerine sahip FQ2 akıllı kamerası ile FH2, yeni ve son derece verimli bir görsel inceleme algoritmasına, yüksek hızlı görüntü veri yolu, dört çekirdekli işleme ve FH görsel denetim sistemlerine sahiptir. Hızlı EtherCAT özellikleri.


Ayrıca, İstanbul ve Anadolu Satış Müdürlerinin uzun yıllar boyunca organizasyonda yürüttükleri başarılı çalışmaları nedeniyle bölge bayilerine kıdem plakaları sunarken, sektörün ve Omron'un konumlandırmasının sonundaki soru-cevap bölümü ile görüşülmesi sağlandı. toplantı.


Bölgenizdeki ortaklarımızla iletişim kurmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.