G2RV Endüstriyel Röle

 

Omron, Relay 4.0 ve G2RV endüstriyel röle serisini, gelecekteki Akıllı Fabrikada akıllı otomasyon için tasarlanmış bir sonraki seviyeye taşıdı. G2RV serisi rölelere eklenen kilitlenebilir test şalteri sayesinde, operatörler ve mühendisler panel, makine veya sistemin işlevselliğini test etme avantajına sahiptir.
Test düğmesinin, yanlışlıkla çalışmasını önlemek için dönen bir koruyucu kapağı vardır. Ek olarak, bu kapak örneğin; Tehlikeli bir ortamda operatörlerin, bir mesafeden bakıldığında anahtarın korunduğunu görmelerini sağlar.
Tek orijinal ince endüstriyel röle
Omron'un G2RV serisi, piyasadaki tek orijinal ince endüstriyel röledir. Bu nedenle, G2RV, makine üreticileri ve panel üreticileri için çok çeşitli avantajlar sunmaktadır. Sadece 6 mm genişliğe sahip olmasına rağmen, endüstriyel uygulamalar için gereken tüm dayanıklılık ve güvenilirliği sağlar. Bu kompakt paneller ve ekipman için idealdir.
Endüstriyel G2RV rölesinin merkezinde, soket ile röle arasında büyük bir temas yüzeyine sahip, yüksek iletkenlik ve güvenilir bağlantı sağlayan güçlü bir mekanik pim vardır. Mevcut bir PCB rölesinden uyarlama yoluyla dönen bir koruyucu kapaklı patentli bir anahtar tasarımı elde etmek neredeyse imkansızdır.
Sınırsız özelliklere sahip endüstriyel röle
G2RV, LED göstergeli, mekanik göstergeli ve standart olarak saydam bir kutulu endüstriyel bir röledir. PLC'ler ve push-in terminaller ile kullanımı kolay kablolamayı hızlı ve güvenilir kılar. 6 A'ya kadar geçiş yapabilen çok çeşitli 6 farklı bobin gerilimi varyasyonu mevcuttur. Buna ek olarak seri, 30 VAC veya 50 mA giriş sinyalleri gibi hassas yükleri güvenilir bir şekilde anahtarlamak için özel olarak tasarlanmış 'giriş' V rölelerini içerir. Farklı aksesuar ve PLC kablo seçenekleri (pazardaki Omron ve diğer kablolar, konektörlü) G2RV serisini çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için ideal kılar.


Tüm Omron ürünlerinde olduğu gibi, patentli, kilitlenebilir koruma kapağı test şalterlerine sahip G2RV röle serisi, en yüksek kalitede üretilmiştir ve CE, VDE ve cUlus dahil olmak üzere ilgili uluslararası standartlara uygundur.