Asfora Plus

Schneider Electric, yeni Asfora Plus priz serisi anahtarlar ve prizlerle evinize renk katıyor. Güvenliği en üst seviyede tutan yeni yarat Asfora Plus series serisi, 4 farklı renk seçeneği ve kendi konseptini yaratma fırsatı ile dikkat çekiyor.

Enerji yönetimi alanında global bir uzman olan Schneider Electric, dört renk alternatifi ve çekici tasarımıyla mekanlarınızın dekorasyonuna farklı bir dokunuş katmak için bir dizi i Asfora Plus ider anahtar ve priz sunar.


 


 

Asfora Plus, dört göz alıcı renge sahiptir; bronz, çelik, antrasit ve alüminyum.

Kolay montaj ve maksimum güvenlik

Asfora Plus, solmayan, çizilmeye karşı dayanıklı üst yüzeyi ile değer katarken, inci görünümüyle de yaşam alanlarına şıklık katıyor. Ek olarak, Ben Asfora Plus ilebilir kurulumu kolay bir yapıdır ve mekanizmanın arkasındaki bağlantı şeması sayesinde en doğru ve en kolay kablo bağlantısını sağlar. Kullanımı kolay ve kullanışlı kablo mandalları sayesinde kablolama ve sökme daha hızlı çalışır.

Güvenliğin en yüksek seviyede tutulduğu Asfora Plus ıyla serisi, kablo terminal girişlerini ve kablolarını doğrudan terminale yönlendiren benzersiz tasarımıyla kısa devre ve elektrik çarpması riskini en aza indirir.