TEMSİLCİLİK

Adımsan

       
       
       
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Adımsan ilk başta yurtiçinde montaj sanayinde çimento, cam fabrikaları ve endüstriyel kuruluşlarda projelendirmeden bakım ve bakım sonrası hizmetlere kadar anahtar teslimi projeler üretmek ve uygulamak üzere 1987 yılında kuruldu. İmalat sanayinde ise ipli emniyet ve bant kaydı şalterleri ile ismini duyuran ADIMSAN bünyesine yeni kattığı emniyet kesici şalterleri ile işletmelerin iş ve işçi güvenliği prosedürüne uygun olarak bu imalatın kullanımını amaçlamaktadır. Bu sektörde başarılı bir geçmişe sahip genç ve dinamik ekibi ile uzmanlık alanında toplam kaliteyi ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak gören bir ilkeyi kendine şiar edinmiştir. Adımsan'ın işe yaklaşımını birkaç prensipte sıralamak gerekirse, en düşük fiyat yerine, en uygun fiyat, yaratıcı-yenilikçi tasarım ve müşteriye yakın ilişkiler olarak özetlenebilir.

       Yurtiçinde, Adımsan iş geliştirme ekibi, alternatif bir imalat ve iş geliştirme için, her türlü seçeneği göz önünde tutan ve hayata geçiren bir takım çalışması içerisindedir. Yurtdışında, titizlikle seçilmiş, farklılık ve değer yaratan projelerde yer almıştır.

       Adımsan, başarıları ispatlanmış bu projeleri, proje yönetimi ilkeleri doğrultusunda, bütçe ile zaman etkileşimini dikkate alarak, zamanında bitirmiştir. Tasarımdan başlayarak, satın alma, sevkıyat, montaj ve devreye alma aşamalarında, tecrübeleri sürekli olarak artan Adımsan, bu konularda müşterilerine alternatif çözümler ve maliyet tahlilleri sunan bir şirket olarak da ayrıcalık yaratmıştır. Bunun sonucu olarak, tüm müşterilerine beklentilerinin üzerinde, kaliteli bir hizmet sunmuştur.