Yeni NJ1 ve NX7 Makine Otomasyon Kontrolörleri

Yeni NX7 ve NJ1 makine kontrolörlerimizi çıkarttık. Bu ürünler, Sysmac Otomasyon Platformunun (bundan böyle kısaca “Sysmac” olarak anılacaktır) kalbinde bulunan Makine Otomasyon Kontrolörleri serisini daha da genişletmektedir. NX7 ve NJ1 ürünlerinin piyasaya çıkartılması, son teknoloji gelişmiş üretim sistemlerinden basit makinelere kadar geniş bir otomasyon çözümleri dizisinin oluşmasını sağlamaktadır.Endüstrinin En Hızlı * Makine Otomasyon Kontrol Cihazı NX7
Yeni NX7; Intel® Core ™ i7 dört çekirdekli işlemci ve büyük bellek kapasitesi sayesinde sektördeki ödün vermeden hız sağlayan ve sektördeki en hızlı * işlem hızı olan bir amiral gemisi. IoT kullanan sofistike üretim tesislerinin geleceğine odaklanarak, eski işlemciler ve PLC'ler dışındaki kullanıcılara ölçeklenebilirlik sağlayan bu entegre kontrol cihazını geliştirdik.

* İşleme hızı. Mart 2015'teki araştırmamıza dayanarak.

NX7_L.jpg
Temel Makine Kontrol Ünitesi NJ1
 
Makine kontrol cihazlarının ölçeklendirilebilirliği, Sysmac çözümünün mevcut üretim ekipmanına sığmasını sağlayan yeni NJ1 tarafından tamamlanmaktadır. NJ1, 2 eksenli ve NJ5 / NJ3 Makine Otomasyon Kontrol Cihazları ile tam uyumlu en temel Makine Otomasyon Kontrol Cihazıdır. Ortak bir konsepti, boyutları, genel özellikleri ve işlevleri paylaşan NJ1, servo ekseni veya az ekseni olmayan makineler için idealdir. Sysmac, en yeni ve en son bilgi iletişim teknolojisine (ICT) hızlı bir şekilde adapte olabilen mimarisi ile son derece yenilikçi ve yenilikçi bir üretim ortamı sunmaktadır. Bunu, üçüncü parti fabrika otomasyon ekipmanlarını ve 3D simülatörleri gibi tasarım araçlarını birleştirerek, çeşitli farklı uygulama işlevleri yaratarak yapar.

Global Trende Cevap Verin


Günümüzde üretim şirketleri, artan yeni tüketici ihtiyaç ve isteklerine hızlı bir şekilde yanıt verme baskısı altındadır. Bu baskı, bu şirketlerin IoT, Big Data ve diğer BİT gelişmelerinden yararlanarak üretim ve üretim tesislerini yenilemelerini ve geliştirmelerini sağladı. İmalat firmalarının gereksinimlerindeki bu değişiklikleri öngörerek, üreticilere sunduğumuz hizmet ve mühendislik desteğini daha da geliştirmek ve geliştirmek için Sysmac ve diğer yenilikçi fabrika otomasyon cihazlarını geliştirmeye odaklandık.Sysmac Otomasyon Platformu
NJ5'in 2011 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, veritabanı bağlantısı ve robotik fonksiyonlar dahil olmak üzere uygulama çözümleri geliştirdik ve sunduk. Ayrıca, Yüksek Hızlı Giriş / Çıkış Üniteleri, Sürücü, Güvenlik Bileşenleri ve Görüntü İşleme Sensörleri gibi çevresel aygıtların yelpazesini genişlettik. Makine Otomasyon Kontrol Cihazlarının bu yeni sürümü, Sysmac'ın üretim tesislerine kolayca adapte edilmesini ve uyarlanmasını sağlar. Sysmac'ın faydalarını daha da geliştirerek, Algılama ve Kontrol teknolojisini, birikmiş know-how'ı ve üçüncü taraflarla işbirliğini kullanarak yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Sysmac hepsi bir arada Otomasyon Platformumuzun avantajlarına bir göz atın.

DİĞER HABERLER VE DUYURULAR